Baskı Beton Zemin

Baskı Beton Hizmetleri, Baskı Beton Birim Fiyatı, Baskı Beton m2 Fiyatı, Baskı Beton Modelleri, Baskı Beton Desenleri, Baskı Beton Çeşitleri, Baskı Beton Kalıpları, Baskı Beton,

Baskı Beton

Baskı beton, tüm mekanlar için tercih edilebilecek kullanışlı ve özel tasarımlar

Zemin Baskı Beton

Yaşam alanlarımızda bizlere eşlik eden ürünlerde gelişimden artık nasibini alıyor.

Duvar Baskı Beton

Son teknoloji ve olarak uygulamalar içinde yer alan duvar baskı sıva bizler için ideal …

Baskı Beton Zemin

Baskı Beton özel planlanmış bir taban kaplama sistemidir. Tek tek döşenmiş natürel taş görüntüsü verilerek muhtelif renk ve desenlerde uygulanabilir. Hazır Beton teminatıyla üretilen ve uygulanan Baskı Beton; Baskı granit ve öbür taşların natürel dokusunu ve görünümünü sağlarken, etraf koşullarına karşı dayanıklılığı ve uzun ömürlü olması sebebiyle yapılara ve kullanım alanlarına kıymet kazandırmaktadır.

Endüstriyel Zemin Kaplama

Endüstriyel taban uygulaması, saha betonlarında, benzin istasyonlarında, park-bahçe, sarih ve kapalı otoparklarda, fabrika tabanlarında uygulanmaktadır.Endüstriyel zemin kaplama işlemleri sanayi tesislerinde, iş merkezlerinde ve diğer ağır çalışma ….

Dezaktif Beton

Dezaktifleşmiş betonlar veya küçük çakıllı betonlar; özel kamu alanındaki yayaların, araçların geçtiği ve yüzeyinde renkli veya renksiz çakıl(mıcırların) beton içinde sabitlenmiş ve mıcırların göründüğü çevre düzenleme betonudur.

Süpürgeli Baskı Beton

Süpürgeli beton uygulamaları, araç geçiş yollarına, yaya yollarına ve her türlü alanda yüzey kaplaması olarak uygulanır. Uygulama amacı, kaymaz; mukavemeti yüksek, pürüzlü bir zemin oluşturmaktır. Doğru karışım ve kaliteli işçilik eşliğinde uygulanan süpürgeli beton,

CİHANOĞLU GIDA İNŞAAT VE TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Zemin Baskı Beton Tasarımları olarak 13 yılın getirdiği tecrübe ve deneyimli kadromuzla 2007 yılından bu yana resmi olarak tasarımlarımızı ayağınızın altına seriyoruz.

Park alanları, bahçe ve çevre düzenlemeleri, iş merkezleri, fabrika ve çevre girişleri, yürüme yolları, havuz kenarları, okul, hastane vb yaşam alanları, garaj, otopark ve oyun alanlarına Dekoratif parke, beton parke ve duvar baskı betonlarımızdan beğendiğiniz ürünlerimizi uygulayıp, caddeleri, parkları istediğiniz her yerleri mükemmel görünümlere kavuşturuyoruz.

İstanbul’da Beton Tasarımları denilince akla gelen ilk firmalardan olmamız tesadüf değil kalitemizin ve farkımızın göstergesidir.

KALİTELİ EKİPMAN

Bahçe Duvarı ve Baskı Beton işinde kendimize has desenli kalıplar ile çalışıyoruz.

ERİŞİLEBİLİR FİYAT

Ücretlerimiz, müşterilerimizin yapılan işten memnun kalması ve kaliteli iş uygun fiyat ilkelerine odaklıdır.

SAĞLAM İŞÇİLİK

İşlerimizi belirtilen estetik ve kalitede siz müşterilerimize sunmadan teslim etmiyoruz.

Hizmet Bölgeleri

Referanslar