Baskı Beton

Baskı beton, tüm mekanlar için tercih edilebilecek kullanışlı ve özel tasarımlara sahip olan zemin kaplama sistemidir. Bu kaplama sistemi sayesinde mekanlarınızda tek tek özenle döşenmiş taş görüntüsü elde edebilir, doğal ve modern zemin görünümlerine sahip olabilirsiniz. Dilediğiniz desen ve renkte baskılı beton teknolojisine sahip olan baskı beton hizmeti oldukça kullanışlı, dekoratif ve modern bir zemin kaplama sistemidir.

Baskı beton sistemleri birbirinden farklı renk ve desende uygulanabilir olması sayesinde her mekanın ihtiyacına göre özelleştirilmekte ve mekana modern bir görünüm kazandırabilmektedir. Her mekanda tercih edilebilir olması özelliği ile birçok kullanıcının güvenle tercih ettiği baskı beton sistemleri farklı renk ve desenlerde uygulanabilir olması ile sık tercih edilen bir zemin kaplama hizmetidir. Uzun ömürlü kullanıma uygunluğu, dayanıklılığı ve modern görünümü ile her ortama şık bir hava katan baskı beton sistemleri; uzun yıllardır sık tercih edilen, her zevke hitap eden, ekonomik, dayanıklı, zemin kaplama için oldukça güvenilir bir tercihtir.

Kaliteli ve Modern Taban Kaplama Sistemleri

Baskılı beton seçenekleri ile mekanınızı dilediğinizce dekore edebilir, ortama şık ve modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Birbirinden farklı desen ve renkleri sayesinde hoş, doğal ve modern görünüme sahip zeminler oluşturabilir ayrıca kendi zevkinize uygun beton seçeneklerine kolayca ulaşabilirsiniz. Şirketimiz siz değerli müşterilerimiz için alanında uzman ekip arkadaşları aracılığı ile kaliteli hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Son teknoloji ekipmanlarımız, malzemelerimiz ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile mekanlarınızı baştan yaratmak için modern taban kaplama sistemlerini ayağınıza getiriyoruz. Dilediğinizce özelleştirebileceğiniz ve kendi zevkinize has tasarlayabileceğiniz kaplama sistemleri ile mekanınıza hoş, doğal, modern bir görünüm katabilirsiniz.

Baskı beton hizmetinin diğer kaplama seçeneklerinden farkı taşların tek tek döşenmiş, özenli ve doğal görünüme sahip olmasıdır. Geniş seçenek yelpazesi ile her zevke hitap eden, mekanınız için dilediğinizce özelleştirebileceğiniz ve kaliteli baskı beton sistemlerine şirketimiz bünyesinde güvenle erişebilir ayrıca ekonomik fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Diğer zemin kaplama seçeneklerine göre daha ekonomik, daha şık ve kısa vadede kolaylıkla kullanıma hazır hale gelebilen baskı beton hizmeti ile sizler de mekanlarınıza doğal bir tema kazandırabilirsiniz.

Uzun Ömürlü ve Kullanışlı Baskı Beton Hizmeti

Baskı betonları ile sizler de uzun ömürlü, kullanışlı ve modern zemin kaplamalarına sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatlar dahilinde sahip olabileceğiniz baskı beton hizmeti sayesinde sizler de kolayca mekanınızı baştan yaratma fırsatı yakalayabilirsiniz. Baskı beton hizmeti birçok müşterinin güvenle tercih ettiği ve memnun kaldığı, yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili bir zemin kaplama hizmetidir. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz baskı beton hizmeti sayesinde sizler de mekanınızı baştan yaratarak şık, modern ve doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Zemin baskı beton hizmetinden ekonomik fiyatlar dahilinde yararlanarak mekanınızı baştan yaratabilir ve kendi zevkinize göre dekore edebilirsiniz. Mekanınız için şık bir görünüm yakalayabileceğiniz baskı beton hizmeti sayesinde sizler de kendi zevkinize uygun renkte ve desende zemin kaplama seçeneklerine güvenle şirketimiz bünyesinde ulaşabilirsiniz. Uzun ömürlü ve dayanıklı baskı beton hizmetimiz sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz, dekoratif ve zevkinize uygun zemin kaplamalarına sahip olabilirsiniz. Tek tek döşenmiş taş görünümüne sahip olan baskı beton kaplama hizmeti sayesinde sizler de mekanlarınızı modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti garantili baskı beton hizmeti sayesinde sizler de zevkinize uygun zemin kaplama seçenekleri arasından dilediğinizi tercih edebilir ve uygun fiyatlar dahilinde mekanınızı baştan yaratma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Baskı Beton

Baskı Beton iç ve dış mekanlar için tasarlanmış bir zemin ve duvar kaplama malzemesidir. En önemli özelliği, tek tek döşenmiş taş görüntüsü veren desen baskılı beton teknolojisi olmasıdır. Çok çeşitli renk ve desende uygulanabilen, granit, kaynak gibi tabii taşların doğal görünümünü verebilen Baskı Beton çökmez, kaymaz, leke tutmaz ve güneş ışınlarına dayanıklı renkleri solmaz. Geleneksel desenlerle ve renklendirici tozun dışında kullanılan Antik Etki Tozunun yüzeyde bırakılarak, malzemeye eski ve kullanılmış görüntüsü ermesiyle Baskı Beton “Geleneklere ve Kültüre Saygılı En Yeni Teknoloji” olma özelliğini taşır.

Baskı Betonun uygulandığı alanlar arasında; – Bahçe düzenlemeleri,
– Parklar,
– Havuz kenarları,
– Alışveriş merkezleri, –
– Turistik tesisler,
– Çevre düzenlemeleri, –
– Kentsel alanlar,
– Yollar,
– Restorasyon alanları, –
– Marina ve rıhtımlar,
– Otoparklar,
– Akaryakıt istasyonları bulunmaktadır.

%90 doğal malzemelerden oluşan Baskı Beton sahada blok olarak uygulandığı için zeminde zamanla oluşabilecek çökmelerden etkilenmez ve aynı yüzey düzgünlüğünü her zaman korur. Tek tek döşenen bir malzeme olduğu için, taş aralarının oynaması, zamanla aralarda istenmeyen otların çıkması gibi durumlar Baskı Beton için söz konusu değildir. Beton teknolojisindeki gelişmelerin Baskı Betona aktarılması nedeniyle, malzemenin büzülme, donma, onma-çözülmeden meydana gelebilecek çatlaklıklara aşınmaya karşı dayanıklılığı kaliteli standart bir betonunkinden 4- 8 kez daha fazladır. Yüzey koruyucu ve parlatıcıdaki akrilik, betona işlediği ve yüzeydeki tüm gözenekleri kapattığı için, beton geçirgenliğini en aza indirerek Baskı Beton’un leke tutmamasında büyük rol oynar.

Renkli yüzey sertleştiricinin içerdiği gün ışığına dayanıklı pigmentler sayesinde bir bölümünün yenilenmesi veya ek yapılması durumunda renk farkı ortaya çıkmaz. Hava sıcaklığının -20OC altına düştüğü durumlara dayanabilmesi, deniz suyu, benzin, yağ gibi maddelerden etkilenmemesi ve uygulamadan sonra ortaya çıkabilecek boru veya kablo döşemesi gibi durumlarda kırılan bölgenin aynı renk ve desende döşenebilmesi Baskı Beton’un diğer özellikleri arasındadır.

Baskı Beton’un uygulaması, alanın kullanım amacına göre sıkıştırılmış dolgu malzemesi ile hazırlanan alt yapı üzerine yaklaşık 10cm kesit kalınlığında 300-350 dozlu ve özel katkı malzemeleri içeren beton karışımının dökülmesi ile bağlar.

Karışımın özel katkıları;
– Yüzeyde çatlama olasılığını düşürmek – Yüzey, kenar ve bağlantı dayanıklılığı
– Darbe, aşınma ve donma-çözünmeye karşı beton mukavemetini arttırmak
– Beton geçirgenliğini azaltmak
– Betona erken basğnç mukaveti sağlamak gibi işlevi olan Mukavemet Arttırıcı Fiber ve betonun işlenebilirliğini arttıran – – – Hava Sürükleyici – Akışkanlaştırıcı’dır.
Bu katkı malzemeleri belli oranlarda ve harç karılırken ilave edilir.

Özel Baskı Beton gereçleri ile mastarlanan ve malası yapılan betonun su kanaması bitene kadar beklenir. Betonun serpilen tozu absorbe etmesi ve baskılama için gereken kauçuk kıvamı kazanması için hava şartlarına bağlı olarak bir süre beklenir. Daha sonra yüzeye Kalıp Ayırıcı ve Antik Etki Tozu serpilerek seçilen desendeki plastik kalıp setleri baskılanır. Baskılama işleminden yaklaşık 24-36 saat sonra Kalıp Ayrıcı ve Antik Tozu antik etki tercihine göre basınçlı su ile yıkanarak yüzeyden temizlenir. Yıkama işlemi sonrası yüzey aşınma mukavemetlerini ve yağ, petrol ürünleri gibi etkenlere karşı direncini arttıran Yüzey Koruyucu ve Patlatıcı (Sealer) püskürtülerek uygulama sonlanır.

MEVCUT RENKLER

Brindle, Kömür, Gri, Çamur, Pişmiş Toprak ve Sarı’nın değişen tonları.

TEMEL UYGULAMALAR

 • Araba yolları.
 • Verandalar.
 • Araba verandaları.
 • Park alanları.
 • Konut sokakları.
 • Çevre düzenleme.
 • Parklar.
 • Yaya alışveriş merkezleri.
 • Yürüyüş yolları ve patikalar.
 • Medyanlar.
 • Otobüs durakları ve terminaller.
 • Köprü rampaları.
 • Köprü alt geçitleri.
 • Eğim ve erozyon kontrolü.
 • Havaalanları.
 • Limanlar.
 • Yükleme rıhtımları.
 • Yoğun trafik alanları.

Baskı Beton Modelleri

Baskı beton uygulaması oldukça uygun maliyetlerle mukavemeti yüksek zemin kaplaması yapmak isteyenlerin öncelikli tercihi olarak büyük bir ilgi görmektedir. Baskı beton uygulaması oldukça uygun maliyetlerle mukavemeti yüksek zemin kaplaması yapmak isteyenlerin öncelikli tercihi olarak büyük bir ilgi görmektedir. Baskı beton uygulama iç veya dış alanda bulunan herhangi bir zemine dökülen beton ile birlikte aynı anda yüzeye uygulanan bir zemin çalışmasıdır. Bu uygulama tekniği sayesinde betonla birlikte yüksek Bir mukavemet sağlamakta ve dolayısıyla her tür aşınma ve darbeye karşı uzun yıllar güvenle kullanılabilmektedir. Aynı zamanda kaydırmaz bir yüzey yapısına sahip olan Baskı Beton modelleri leke tutmayan ve güneş ve benzeri dış etkiler nedeniyle solmayan kaliteli bir kullanım alanı yaratmaktadır. Birbirinden farklı modellerde uygulanan Baskı Beton çalışmaları için uzun yıllardır faaliyet gösteren Baskı Beton Zemin Kaplamaları firması tercih edilmektedir.

Baskı Beton Zemin Kaplamaları Firmasına ait Resmi Web sayfasına giriş yaparak burada Baskı Beton modelleri hakkında detaylı ve kapsamlı bilgi edinebilirsiniz. Baskı Beton uygulamalarının hangi alanlarda kullanıldığı ve ne tür avantajlar sağladığı konusunda detaylı bilgilendirmeler yer almaktadır.

Baskı Beton Zemin Kaplamaları firması ile kaliteli hizmet

Baskı Beton Zemin Kaplamaları firması zemin baskı beton çalışmaları için kaliteli malzeme ve kaliteli işçilik sayesinde uzun yıllar güvenle kullanabileceğiniz alanlar yaratmaktadır. Baskı Beton uygulamalarının tüm avantajlarından faydalanabilmeniz için kaliteli hizmet alımınız büyük önem taşımaktadır.  Duvar baskı beton çalışmaları ile zevkinize uygun duvar modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Baskı Beton Uygulamalarının Avantajları

Baskı beton uygulaması gelişen teknoloji ile birlikte ön plana çıkıyor. Özellikle zemin kaplama alanında kolay uygulama yöntemleri ve yüksek mukavemeti ile tercih edilmektedir.

Baskı beton uygulaması gelişen teknoloji ile birlikte ön plana çıkıyor. Özellikle zemin kaplama alanında kolay uygulama yöntemleri ve yüksek mukavemeti ile tercih edilmektedir. Bu uygulamanın diğer alternatif yöntemlere göre oldukça önemli avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlardan bazıları şöyledir;

 • Beton atma süreci ile birlikte uygulanabilen kolay bir yöntemdir. Ve uygulama süresi oldukça kısadır.
 • Geniş bir renk ve desen çeşitliliği sunmaktadır. Bu nedenle hem iç alanlarda hem de dış alanlarda dekoratif uygulamalar olarak tercih edilmektedir.
 • Mukavemeti yüksek bir uygulamadır. Dış etkilere bağlı olarak aşınma ve yıpranmalara karşı uzun yıllar dayanıklıdır.
 • Uygulama fiyatları alternatif yöntemlere göre ve uzun yıllar kalıcılığına göre oldukça uygundur.

Tüm bu avantajlara bakıldığında baskı beton yöntemleri hem zemin hem de duvar baskı beton olarak yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Baskı beton uygulama fiyatları

Baskı beton uygulamaları duvar ve zemin baskı beton olarak farklı alanlarda uygulanabilmektedir. Bu uygulamalar için farklı renkler ve farklı desenler kullanılabilmektedir. Dolayısıyla baskı beton uygulama fiyatları uygulama alanlarına ve diğer seçeneklere göre farklılıklar göstermektedir.

Herhangi bir alanda baskı beton uygulaması yaptırmak istiyorsanız bu alanda uzun yıllardır faaliyet gösteren Baskı Beton Zemin Kaplamaları ile iletişime geçebilirsiniz. Uygulama alanları ve uygulama detayları hakkında taleplerinizi ileterek en güncel fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmanın web sayfasını kullanabilirsiniz.

Referanslar