Hizmetlerimiz | Epoksi Zemin Kaplama

Bize Ulaşın

Epoksi Zemin Kaplama

Genel olarak ifade edecek olursak epoksi taban kaplama; termosetler grubunda yer alan kimyevi özellikli bir reçine cinsidir. Bu kaplama cinsinin en ehemmiyetli özelliği ise; suya, isyankarda ve alkaliye karşı çok mukavemetli olmasıdır.

Epoksi Zemin Kaplamalar zemin yapısı sektöründe ki kullanım alanı çok geniştir. Zemin Kaplamada kullanılmasının en temel amacı fiziksel ve kimyasal oluşumların beton yüzeylerde ki negatif etkilerini gidermektir. Bir tür yapıştırıcı olarak kullanılan epoksi her alanda kullanılmaya başlamıştır. Zemin Epoksi kaplama, geniş bir kullanım ağına hâkimdir. Bu kaplama modelini en çok kullanan alanlardan birisi ise hastanelerdir. Hastaneler olraak epiksinin en önemli özelliği ise basit temizlenebilir olmasıdır. Tozuma ve bakterinin oluşumunu önlemesidir. Bir başka kullanım alanı ise elektronik endüstri alanı olmuştur. Kimyasal olan direnme ölçütlerini ortaya çıkarmak adına yüksek bir elektronik nokta yaratır. Bu şekli ile basit temizlenebilir özelliğinin oluşturulmasının yanında sağlam bir renk seçeneğinin oluşturulması söz konusudur. Toz tutmayan bir yapıya başat olması da gene alanda kullanılması açısından yeterli bir ölçüttür.

Rüzgar baskı beton olarak İstanbul’da ve çevre illerde yaptığımız baskı beton uygulamaları ile yüzlerce zemine dekoratif baskılar uygulayarak eşsiz bir görünüm kazandırdık. baskı beton denilince ilk akla gelen firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Siz de mekanınızın , bahçenizin zeminine dekoratif baskı beton uygulaması yaptırmak isterseniz bize ulaşabilir, baskı beton uygulaması hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Baskı Beton Nedir ?

Baskı beton, beton üzerine yapılan baskı işlemiyle dekoratif desenler oluşturma uygulamasıdır. Baskı beton , dekoratif beton , desenli beton , kalıp beton gibi isimler ile de anılır. Zeminlere uygulanmasıyla zemine göze hitap eden bir görüntü kazandırır. Düz zemin yerine dekoratif baskı beton uygulaması yapılmış bir zemin hem prestijinizi arttıracak hem de müşterileriniz ya da ziyaretçileriniz üzerinde pozitif bir etki bırakacaktır.

Yüzlerce Farklı Desen !

Betona uyguladığımız baskı (press) işleminde kullandığımız kalıplar son derece kaliteli bir poliüretan malzemeden üretilmektedir. Yüzlerce farklı doku seçeneği ile zemininize en göz alıcı görünümü kazandırıyoruz. Sakarya baskı beton uygulamalarını büyük bir özveri ve disiplin ile yapıyor siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Genel olarak ifade edecek olursak epoksi taban kaplama; termosetler grubunda yer alan kimyevi özellikli bir reçine cinsidir. Bu kaplama cinsinin en ehemmiyetli özelliği ise; suya, isyankarda ve alkaliye karşı çok mukavemetli olmasıdır.

Adana Baskı Beton, Adıyaman Baskı Beton, Afyonkarahisar Baskı Beton, Ağrı Baskı Beton, Amasya Baskı Beton, Ankara Baskı Beton, Antalya Baskı Beton, Artvin Baskı Beton, Aydın Baskı Beton, Balıkesir Baskı Beton, Bilecik Baskı Beton, Bingöl Baskı Beton, Bitlis Baskı Beton, Bolu Baskı Beton, Burdur Baskı Beton, Bursa Baskı Beton, Çanakkale Baskı Beton, Çankırı Baskı Beton, Çorum Baskı Beton, Denizli Baskı Beton, Diyarbakır Baskı Beton, Edirne Baskı Beton, Elazığ Baskı Beton, Erzincan Baskı Beton, Erzurum Baskı Beton, Eskişehir Baskı Beton, Gaziantep Baskı Beton, Giresun Baskı Beton, Gümüşhane Baskı Beton, Hakkari Baskı Beton, Hatay Baskı Beton, Isparta Baskı Beton, Mersin ( İçel ) Baskı Beton, İstanbul Baskı Beton, İzmir Baskı Beton, Kars Baskı Beton, Kastamonu Baskı Beton, Kayseri Baskı Beton, Kırklareli Baskı Beton, Kırşehir Baskı Beton, Kocaeli Baskı Beton, Konya Baskı Beton, Kütahya Baskı Beton, Malatya Baskı Beton, Manisa Baskı Beton, Kahraman Maraş Baskı Beton, Mardin Baskı Beton, Muğla Baskı Beton, Muş Baskı Beton, Nevşehir Baskı Beton, Niğde Baskı Beton, Ordu Baskı Beton, Rize Baskı Beton, Sakarya Baskı Beton, Samsun Baskı Beton, Siirt Baskı Beton, Sinop Baskı Beton, Sivas Baskı Beton, Tekirdağ Baskı Beton, Tokat Baskı Beton, Trabzon Baskı Beton, Tunceli Baskı Beton, Şanlıurfa Baskı Beton, Uşak Baskı Beton, Van Baskı Beton, Yozgat Baskı Beton, Zonguldak Baskı Beton, Aksaray Baskı Beton, Bayburt Baskı Beton, Karaman Baskı Beton, Kırıkkale Baskı Beton, Batman Baskı Beton, Şırnak Baskı Beton, Bartın Baskı Beton, Ardahan Baskı Beton, Iğdır Baskı Beton, Yalova Baskı Beton, Karabük Baskı Beton, Kilis Baskı Beton, Osmaniye Baskı Beton, Düzce Baskı Beton, Kuzey Iraq Baskı Beton, Adalar Baskı Beton, Arnavutköy Baskı Beton, Ataşehir Baskı Beton, Avcılar Baskı Beton, Bağcılar Baskı Beton, Bahçelievler Baskı Beton, Bakırköy Baskı Beton, Başakşehir Baskı Beton, Bayrampaşa Baskı Beton, Beşiktaş Baskı Beton, Beykoz Baskı Beton, Beylikdüzü Baskı Beton, Beyoğlu Baskı Beton, Büyükçekmece Baskı Beton, Çatalca Baskı Beton, Çekmeköy Baskı Beton, Esenler Baskı Beton, Esenyurt Baskı Beton, Eyüp Baskı Beton, Fatih Baskı Beton, Gaziosmanpaşa Baskı Beton, Güngören Baskı Beton, Kadıköy Baskı Beton, Kağıthane Baskı Beton, Kartal Baskı Beton, Küçükçekmece Baskı Beton, Maltepe Baskı Beton, Pendik Baskı Beton, Sancaktepe Baskı Beton, Sarıyer Baskı Beton, Silivri Baskı Beton, Sultanbeyli Baskı Beton, Sultangazi Baskı Beton, Şile Baskı Beton, Tuzla Baskı Beton, Ümraniye Baskı Beton, Üsküdar Baskı Beton, Zeytinburnu Baskı Beton,

HAYALİNİZİ YAPMAYA HAZIRIZ! PROJENİZ HAKKINDA BİZE DAHA FAZLA BİLGİ VERİN

Hayalini Kurduğunuz Projelrinizi Profesyonel Ekibimiz İle Gerçeğe Dönüştürüyoruz.