Hizmetlerimiz | Endüstriyel Zemin Kaplama

Bize Ulaşın

Endüstriyel Zemin Kaplama

Endüstriyel taban uygulaması, saha betonlarında, benzin istasyonlarında, park-bahçe, sarih ve kapalı otoparklarda, fabrika tabanlarında uygulanmaktadır. Saha betonunda fırçalı, otoparklarda ise hem fırçalı hem de perdahlı beton istenilen renkte uygulaması yapılarak yüzey istenilen şekle getirilmektedir.

Endüstriyel zemin kaplama kullanım alanları otoparklar, benzin istasyonları, iş merkezleri, turistik tesisler ve avmleri, bahçe, parklar ve havaalanı pistleri olarak sıralayabiliriz.

Endüstriyel zemin kaplama, kullanım amacına bakılırsa beton yüzeyinde fırça izi, tepsili perdah ve parlatma seçenekleri şeklinde farklı alternatiflerde uygulanabilir. Endüstriyel zemin; üzerinde üretim yapılan endüstri alanları, ürünlerin sevk edildiği, taşındığı ve depolama yapılan endüstriyel çalışma yüzeyleri için tercih edilen bir uygulamadır. Ağır yükler olmak üzere biroldukça fiziki dış etkiye maruz kalacağı için, bu yüzeyin tozuma problemi olmayan dayanıklı ve uzun ömürlü olması gerekir.

Helikopterli Şap, projenin büyüklüğü ne olursa olsun yapmayı taahhüt ettiği her işi ustalaşmış yaklaşımla değerlendirmekte ve teknik perspektifyla her uygulamasında alan kişi memnuniyetini en önemli unsur olarak görmektedir. Sektörümüz, faaliyet alanımız ve firma yapımız için tüm gelişmeleri takip ediyoruz. Eleman eğitimi, makine parkı kalitesi ve kurumsal yapımıza yatırım yaparak işimize odaklanıyor ve bizlerden ürün yada hizmet alan herkese azami yarar sağlayacak çözümler sunmak için çalışıyoruz.

Rüzgar baskı beton olarak İstanbul’da ve çevre illerde yaptığımız baskı beton uygulamaları ile yüzlerce zemine dekoratif baskılar uygulayarak eşsiz bir görünüm kazandırdık. baskı beton denilince ilk akla gelen firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Siz de mekanınızın , bahçenizin zeminine dekoratif baskı beton uygulaması yaptırmak isterseniz bize ulaşabilir, baskı beton uygulaması hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Endüstriyel zemin kaplama hizmetleri için alanında uzman mühendislerimiz kalıcı, kesin ve profesyonel çözümler sunar. Daha ayrıntılı bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir fiyat teklifi alabilirsiniz.

Baskı Beton Nedir ?

Baskı beton, beton üzerine yapılan baskı işlemiyle dekoratif desenler oluşturma uygulamasıdır. Baskı beton , dekoratif beton , desenli beton , kalıp beton gibi isimler ile de anılır. Zeminlere uygulanmasıyla zemine göze hitap eden bir görüntü kazandırır. Düz zemin yerine dekoratif baskı beton uygulaması yapılmış bir zemin hem prestijinizi arttıracak hem de müşterileriniz ya da ziyaretçileriniz üzerinde pozitif bir etki bırakacaktır.

Yüzlerce Farklı Desen !

Betona uyguladığımız baskı (press) işleminde kullandığımız kalıplar son derece kaliteli bir poliüretan malzemeden üretilmektedir. Yüzlerce farklı doku seçeneği ile zemininize en göz alıcı görünümü kazandırıyoruz. Sakarya baskı beton uygulamalarını büyük bir özveri ve disiplin ile yapıyor siz müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Endüstriyel taban uygulaması, saha betonlarında, benzin istasyonlarında, park-bahçe, sarih ve kapalı otoparklarda, fabrika tabanlarında uygulanmaktadır. Saha betonunda fırçalı, otoparklarda ise hem fırçalı hem de perdahlı beton istenilen renkte uygulaması yapılarak yüzey istenilen şekle getirilmektedir.

Adana Baskı Beton, Adıyaman Baskı Beton, Afyonkarahisar Baskı Beton, Ağrı Baskı Beton, Amasya Baskı Beton, Ankara Baskı Beton, Antalya Baskı Beton, Artvin Baskı Beton, Aydın Baskı Beton, Balıkesir Baskı Beton, Bilecik Baskı Beton, Bingöl Baskı Beton, Bitlis Baskı Beton, Bolu Baskı Beton, Burdur Baskı Beton, Bursa Baskı Beton, Çanakkale Baskı Beton, Çankırı Baskı Beton, Çorum Baskı Beton, Denizli Baskı Beton, Diyarbakır Baskı Beton, Edirne Baskı Beton, Elazığ Baskı Beton, Erzincan Baskı Beton, Erzurum Baskı Beton, Eskişehir Baskı Beton, Gaziantep Baskı Beton, Giresun Baskı Beton, Gümüşhane Baskı Beton, Hakkari Baskı Beton, Hatay Baskı Beton, Isparta Baskı Beton, Mersin ( İçel ) Baskı Beton, İstanbul Baskı Beton, İzmir Baskı Beton, Kars Baskı Beton, Kastamonu Baskı Beton, Kayseri Baskı Beton, Kırklareli Baskı Beton, Kırşehir Baskı Beton, Kocaeli Baskı Beton, Konya Baskı Beton, Kütahya Baskı Beton, Malatya Baskı Beton, Manisa Baskı Beton, Kahraman Maraş Baskı Beton, Mardin Baskı Beton, Muğla Baskı Beton, Muş Baskı Beton, Nevşehir Baskı Beton, Niğde Baskı Beton, Ordu Baskı Beton, Rize Baskı Beton, Sakarya Baskı Beton, Samsun Baskı Beton, Siirt Baskı Beton, Sinop Baskı Beton, Sivas Baskı Beton, Tekirdağ Baskı Beton, Tokat Baskı Beton, Trabzon Baskı Beton, Tunceli Baskı Beton, Şanlıurfa Baskı Beton, Uşak Baskı Beton, Van Baskı Beton, Yozgat Baskı Beton, Zonguldak Baskı Beton, Aksaray Baskı Beton, Bayburt Baskı Beton, Karaman Baskı Beton, Kırıkkale Baskı Beton, Batman Baskı Beton, Şırnak Baskı Beton, Bartın Baskı Beton, Ardahan Baskı Beton, Iğdır Baskı Beton, Yalova Baskı Beton, Karabük Baskı Beton, Kilis Baskı Beton, Osmaniye Baskı Beton, Düzce Baskı Beton, Kuzey Iraq Baskı Beton, Adalar Baskı Beton, Arnavutköy Baskı Beton, Ataşehir Baskı Beton, Avcılar Baskı Beton, Bağcılar Baskı Beton, Bahçelievler Baskı Beton, Bakırköy Baskı Beton, Başakşehir Baskı Beton, Bayrampaşa Baskı Beton, Beşiktaş Baskı Beton, Beykoz Baskı Beton, Beylikdüzü Baskı Beton, Beyoğlu Baskı Beton, Büyükçekmece Baskı Beton, Çatalca Baskı Beton, Çekmeköy Baskı Beton, Esenler Baskı Beton, Esenyurt Baskı Beton, Eyüp Baskı Beton, Fatih Baskı Beton, Gaziosmanpaşa Baskı Beton, Güngören Baskı Beton, Kadıköy Baskı Beton, Kağıthane Baskı Beton, Kartal Baskı Beton, Küçükçekmece Baskı Beton, Maltepe Baskı Beton, Pendik Baskı Beton, Sancaktepe Baskı Beton, Sarıyer Baskı Beton, Silivri Baskı Beton, Sultanbeyli Baskı Beton, Sultangazi Baskı Beton, Şile Baskı Beton, Tuzla Baskı Beton, Ümraniye Baskı Beton, Üsküdar Baskı Beton, Zeytinburnu Baskı Beton,

HAYALİNİZİ YAPMAYA HAZIRIZ! PROJENİZ HAKKINDA BİZE DAHA FAZLA BİLGİ VERİN

Hayalini Kurduğunuz Projelrinizi Profesyonel Ekibimiz İle Gerçeğe Dönüştürüyoruz.