Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Mükemmeli Keşfedin, Zemin baskı beton Aydın Cihanoğlu tarafından 2007 yılında kurulmuştur. Baskı beton sektöründe bir çok alanda hizmet vermektedir 2007 yılından bugüne kadar edinmiş olduğu tecrübesi ile sektörde adından söz ettirmektedir.

CİHANOĞLU GIDA İNŞAAT VE TURİZM SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Mehmet Akif Mh. Gülbahar Sk. No:4/A İç Kapı No:1 Çekmeköy/İSTANBUL

Sarıgazi VD: 2100440062

Zemin Baskı Beton Tasarımları olarak 13 yılın getirdiği tecrübe ve deneyimli kadromuzla 2007 yılından bu yana resmi olarak tasarımlarımızı ayağınızın altına seriyoruz.

Park alanları, bahçe ve çevre düzenlemeleri, iş merkezleri, fabrika ve çevre girişleri, yürüme yolları, havuz kenarları, okul, hastane vb yaşam alanları, garaj, otopark ve oyun alanlarına Dekoratif parke, beton parke ve duvar baskı betonlarımızdan beğendiğiniz ürünlerimizi uygulayıp, caddeleri, parkları istediğiniz her yerleri mükemmel görünümlere kavuşturuyoruz.

İstanbul’da Beton Tasarımları denilince akla gelen ilk firmalardan olmamız tesadüf değil kalitemizin ve farkımızın göstergesidir.

KALİTELİ EKİPMAN

Bahçe Duvarı ve Baskı Beton işinde kendimize has desenli kalıplar ile çalışıyoruz.

ERİŞİLEBİLİR FİYAT

Ücretlerimiz, müşterilerimizin yapılan işten memnun kalması ve kaliteli iş uygun fiyat ilkelerine odaklıdır.

SAĞLAM İŞÇİLİK

İşlerimizi belirtilen estetik ve kalitede siz müşterilerimize sunmadan teslim etmiyoruz.

Baskı beton, istenilen çevreye veya mekana özgü olarak yapılan, zemin kaplama uygulamalarıdır. … Aşırı Güneş ışınlarına karşı geliştirilen renk pigmentleriyle, zeminin solumasına engel olmaktadır. Kullanılan hazır beton sayesinde ise çatlaklara, çökmelere veya baskının bozulmasına karşı dayanıklılığı %100 arttırmaktadır.
Baskı beton yürüme yollarında, park ve bahçelerde, otoparklarda, meydanlarda sağlam ve güzel bir görünüm istenen her türlü iç ve dış zeminde kullanılabilir. Betonun sağlamlığının üzerine ek olarak renk ve desende eklenerek mükemmel bir sonuç elde edilmiştir. Ekonomik olarak uygun, sağlamlık olarak uzun ömürlü ve estetik açıdan çok alternatifli olduğundan bir çok inşaat projesinde otopark,yürüme yolu ve belediyelerde ise kaldırım olarak kullanılmaktadır.
Evet baskı beton uzun yıları güvenle kulanabilirsiniz.
Uygulamada kullanılan malzemeler ve uzmanların becerisine göre kullanım süresi değişkenlik göstermekte olup, düzgün bir şekilde yapıldığı taktirde ömür boyu kullanılabilmektedir.
Evet Şehir dışına ekibimiz ve servisimiz vardır.
istenilen model ve renk yapılabiliyor ekibimiz alanında uzman personeler tarafından yapılmaktadır.
BASKI BETON SIKÇA SORULAN SORULAR?

Aradığınız şeyi tam olarak bulamıyor musunuz? Bugün bize ulaşın, sizi arayarak sorunuza cevap bulalım.

  • Yılın her mevsimine dayanıklı olan baskı beton; yağmur, kar, aşırı sıcak veya soğuk havalara tam dayanıklı bir şekilde tasarlanmıştır.
  • Araçların üzerinden geçebileceği veya park edebileceği bir zemin ise, uygulama bitiminden minimum 48 saat sonra kullanılması önerilmektedir. İnsanların üzerinde yürümesi veya sosyal aktivitelerini yapabilmesi için ise, 2 saat bekletilmesi en uygunu olur.
  • Temel olarak kullanılan beton, dayanıklılık testinden geçip, kalite standartlarına ulaştıktan sonra uygulama yapılabilmektedir. Her beton, KGS (Kalite Güvence Sistemi) tarafından düzenli olarak kontrol edilmekte olup, müşterilerimize Garanti vermekteyiz.
  • Uygulamanın yapılacağı yerin boyutu ve iklim şartlarına bağlı ortalama 5-7 gün içerisinde tamamlanmaktadır.
Telefon No

0 538 543 88 46

E-mail Adres

baskibetonistanbul@gmail.com

Adres

Aydınlar Mah. Özgürlük Cad.Has Sok. No:5 D3 Taşdelen/Çekmeköy

Lokasyon

İLETİŞİM FORMU

HAYALİNİZİ YAPMAYA HAZIRIZ! PROJENİZ HAKKINDA BİZE DAHA FAZLA BİLGİ VERİN

Hayalini Kurduğunuz Projelrinizi Profesyonel Ekibimiz İle Gerçeğe Dönüştürüyoruz.